Descriere
Robin lustră Rio 16 din colecția Rio. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | fier, cablu textil |
| Finisaj | Terracotta |
| Soclu | E14 |
| Putere | - |
| Flux luminos | - |
| Temperatură culoare | - |
| Unghi fascicul | - |
| CRI | - |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 12 cm, Lungime: 12 cm, Înălțime: 26 cm |
| Ambalaj | 38x32x23 cm, Volum: 0.027968 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class II |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2023 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: RIO-I-PEN-16-3016
EAN: 8435715100837
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo lustră rotunda Tamb | bumbac | Negru | 15W
Pret redusDe la 852 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei

Aromas del Campo
Aromas del Campo accesoriu Accesoriu pentru lampa 1038 | oțel | Negru | Ø 15 cm
Pret redusDe la 185 lei
















