Descriere
Graceful Bancă 180 cm - 30 mm
Proiectat de Michael H. Nielsen, parte din colecția Graceful, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Kroatien, de către BJELIN POŽEGA d.d..
Caracteristici principale
- Colecția Graceful — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: A 41 cm × H 45 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Picioare skal monteres
- Greutate: 23,50 kg
Specificații tehnice
| Adâncime | 41 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 23,50 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | BJELIN POŽEGA d.d. |
| Țara de origine | Kroatien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 02-414-10_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 3567648 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
Produse similare


NORR11
NORR11 bancheta LeRoi | frasin FSC | Stejar afumat inchis | 120x35xh42 cm
Pret redus6.800 lei




















