Descriere
Bancheta Studio
Studio este definita de tapiteria sa striata. Bancheta Studio se potriveste cu restul pieselor Studio si functioneaza atat ca piesa de sine statatoare, cat si ca parte dintr-un ansamblu de canapele.
Caracteristici
- Finisaj 360 de grade. Amestec de spuma moale pentru confort maxim. Disponibil intr-o gama larga de tesaturi eco de inalta calitate, textile Kvadrat sau piele Sørensen. Fabricat in Italia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Studio |
| Categorie | Banchete si pufe |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | None |
| Material | Integral tapitat |
| Tapiterie | Barnum Barnum Col 24 |
| Descriere materiale | Structura din placaj, PAL si brad masiv, curele elastice si spuma rece |
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 47 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Greutate neta | 15 kg |
| Greutate bruta | 17 kg |
| Tara de origine | IT |
| Cod HS | 94016100 |
| Timp productie | 6-8 saptamani |
| EAN | 4251501662440 |
| Cod produs | W1STU15066FUUPNOBABA024 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


NORR11
NORR11 bancheta LeRoi | frasin FSC | Stejar afumat inchis | 120x35xh42 cm
Pret redus6.800 lei




















