Descriere
Bancheta Le Roi
Bancheta Le Roi este realizata din lemn masiv de frasin cu insertii de ratan frantuzesc. Functioneaza la fel de bine ca bancheta sau ca masa de cafea. Seria Le Roi isi ia numele din cuvantul francez pentru „Rege”.
Caracteristici
- Atemporal si functional. Constructie din lemn masiv cu insertii de ratan frantuzesc. Suporta pana la 200 kg. Functioneaza la fel de bine ca bancheta sau ca masa. Fabricata in Polonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | LeRoi |
| Categorie | Banchete si pufe |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Stejar afumat inchis |
| Material | FSC certified brown ash |
| Descriere materiale | Made from solid ash with inlaid natural French rattan Available in natural and dark smoked. |
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Adancime | 35 cm |
| Greutate neta | 5 kg |
| Greutate bruta | 8 kg |
| Tara de origine | PL |
| Cod HS | 94036010 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501672982 |
| Cod produs | W1LER15066FSCWDSNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.






















